Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (0)
- Gorenjska (0)
- Goriška (2)
- Koroška (1)
- Osrednja Slovenija (6)
- Osrednja Štajerska (0)
- Pomurje (0)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (0)
- Primorska (0)
- Spodnje Podravje (3)
Vrsta članstva
12 ustanov
Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šubičeva ulica 1, 1000 Ljubljana
01 620 42 00
Alenka Smole Legat
(alenka.smole [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Ledina
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Resljeva cesta 12, 1000 Ljubljana
01 434 22 00
Nina Levstik
(nina.levstik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Nova Gorica
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica
05 335 84 00
Lorna Atanasovski
(lorna.atanasovski [afna] gimng.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Ptuj
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 15, 2250 Ptuj
02 748 28 10
Sandra Kupčič Toplak
(sandra.kt [afna] gimptuj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Vič
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Tržaška cesta 72, 1000 Ljubljana
01 256 59 93
Mojca Kosi
(mojca.kosi [afna] gimvic.org)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja gradbena, geodetska, okoljevarstvena šola in strokovna gimnazija Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Dunajska cesta 102, 1000 Ljubljana
01 560 04 00
Karin Prodan
(karin.prodan [afna] sggos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kardeljeva ploščad 16, 1000 Ljubljana
01 565 17 11
Katarina Jaklitsch Jakše
(katarina.jaklitsch [afna] svsgugl.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Strokovni izobraževalni center Ljubljana, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ptujska ulica 6, 1000 Ljubljana
01 280 53 00
Tamara Milinčič Medven
(tamara.milincic [afna] siclj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici
05 6205 740
Tomaž Kofol
(tomaz.kofol [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ptuj, Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
02 787 17 00
Barbara Selinšek
(barbara.selinsek [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ptuj, Strojna šola
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
+386 2 787 17 20
Janja Šterbal Vindiš
(janja.sterbal [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Koroška
Na gradu 4, 2390 Ravne na Koroškem
02 870 51 30
Petra Popič
(petra.popic [afna] guest.arnes.si)