Pojdi na glavno vsebino

Seznam vključenih šol in vrtcev

30 ustanov

Biotehniški center Naklo, Srednja šola in gimnazija

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Gorenjska

Strahinj 99, 4202 Naklo

04 277 21 00

www.bc-naklo.si

Urška Simjanovski
(urska.simjanovski [afna] bc-naklo.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Gorenjska

Gorenjska cesta 13, 4240 Radovljica

04 537 35 13

www.egss.si

Francka Ropret
(francka.ropret [afna] egss.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Brežice

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Trg izgnancev 14, 8250 Brežice

07 499 23 50

www.gimnazija-brezice.si

Zdenka Senica Grubič
(zdenka.senica-grubic [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Celje - Center

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Kosovelova ulica 1, 3000 Celje

03 428 57 00

www.gcc.si

Marjana Turnšek
(marjana.turnsek [afna] gcc.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Gian Rinaldo Carli Koper

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Primorska

Gimnazijski trg 7, 6000 Koper

05 620 96 20

www.ginnasio-carli.si

Selma Širca
(selma.sirca [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Jesenice

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Gorenjska

Trg Toneta Čufarja 1, 4270 Jesenice

04 580 94 50

www.gimjes.si

Rok Vengar
(rok.vengar [afna] gimjes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šubičeva ulica 1, 1000 Ljubljana

01 620 42 00

www.gjp.si

Alenka Smole Legat
(alenka.smole [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Ledina

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Resljeva cesta 12, 1000 Ljubljana

01 434 22 00

www.ledina.si

Nina Levstik
(nina.levstik [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Nova Gorica

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška

Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica

05 335 84 00

www.gimng.si

Lorna Atanasovski
(lorna.atanasovski [afna] gimng.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Novo mesto

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Seidlova cesta 9, 8000 Novo mesto

07 371 85 00

www.gimnm.org

Maja Hren
(maja.hren [afna] gimnm.org)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Ptuj

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje

Volkmerjeva cesta 15, 2250 Ptuj

02 748 28 10

www.gimptuj.si

Sandra Kupčič Toplak
(sandra.kt [afna] gimptuj.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Škofja Loka

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Gorenjska

Podlubnik 1B, 4220 Škofja Loka

04 518 33 30

www.gimnazija-skofjaloka.si

Ana Prevc Megušar
(ana.megusar1 [afna] guest.arnes.si)

Gimnazija Vič

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Tržaška cesta 72, 1000 Ljubljana

01 256 59 93

www.gimvic.org

Mojca Kosi
(mojca.kosi [afna] gimvic.org)

Projekti v katerih sodelujemo:

GRM Novo mesto, Srednja šola za gostinstvo in turizem

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Ulica talcev 3, 8000 Novo mesto

07 332 15 27

www.ssgt-nm.si

Irena Jarc
(irena.jarc22 [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska

Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor

0590 83372

www.ses-mb.si

Jasmina Nemec Hronek
(jasmina.nemec [afna] ses-mb.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska

Smetanova ulica 35, 2000 Maribor

02 235 06 00

www.gradbena.si

Sandra Skribe Kosina
(sandra.skribe [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja gradbena, geodetska, okoljevarstvena šola in strokovna gimnazija Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Dunajska cesta 102, 1000 Ljubljana

01 560 04 00

www.sggos.si

Karin Prodan
(karin.prodan [afna] sggos.si)

Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Pomurje

Mladinska ulica 5, 9252 Radenci

02 566 91 60

ssgtr.si/

Jerneja Matjašič
(jerneja.matjasic [afna] ssgtr.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Kardeljeva ploščad 16, 1000 Ljubljana

01 565 17 11

www.svsgugl.si

Katarina Jaklitsch Jakše
(katarina.jaklitsch [afna] svsgugl.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska

Trg Miloša Zidanška 3, 2000 Maribor

02 300 62 00

www.szks.si

Jasna Adam
(jasna.adam [afna] szks.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja zdravstvena in kozmetična šola Celje

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Ipavčeva ulica 10, 3000 Celje

03 428 69 00

www.szksc.si

Petra Boštjančič
(petra.bostjancic [afna] szsce.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja zdravstvena šola Murska Sobota

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Pomurje

Ulica dr. Vrbnjaka 2, 9000 Murska Sobota

02 521 14 50

www.szsms.si

Silvo Kociper
(silvokociper [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Strokovno izobraževalni center Brežice

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Bizeljska cesta 45, 8250 Brežice

07 499 25 50

www.sic.si

Nadja Urška Senica
(urska.senica [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Ljubljanska cesta 97, 3000 Celje

03 4285 900

www.hvu.si

Karmen Volavšek
(karmen2.volavsek [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Celje, Gimnazija Lava

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Pot na Lavo 22, 3000 Celje

03 428 58 32

www.sc-celje.si/gl

Andrejka Debelak Arzenšek
(andrejka.debelak.arzensek [afna] sc-celje.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Celje, Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Pot na Lavo 22, 3000 Celje

03 428 58 00

www.sc-celje.si/gr

Natalija Kovše
(natalija.kovse [afna] sc-celje.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška

Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici

05 6205 740

bts.scng.si

Tomaž Kofol
(tomaz.kofol [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Ptuj, Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje

Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj

02 787 17 00

ekonomska.scptuj.si

Barbara Selinšek
(barbara.selinsek [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Ptuj, Strojna šola

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje

Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj

+386 2 787 17 20

strojna.scptuj.si

Janja Šterbal Vindiš
(janja.sterbal [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Koroška

Na gradu 4, 2390 Ravne na Koroškem

02 870 51 30

www.gimnazija-ravne.si

Petra Popič
(petra.popic [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...