Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (16)
- Gorenjska (17)
- Goriška (8)
- Koroška (4)
- Osrednja Slovenija (22)
- Osrednja Štajerska (14)
- Pomurje (18)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (15)
- Primorska (9)
- Spodnje Podravje (10)
Vrsta članstva
53 ustanov
Center za komunikacijo, sluh in govor Portorož
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska
Sončna pot 14A, 6320 Portorož
05 617 02 00
Marko Peric
(marko.peric [afna] cksg.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Center za usposabljanje Elvira Vatovec Strunjan
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska
Strunjan 140, 6320 Portorož
05 617 10 00
Uroš Klobas
(uros.klobas [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Gian Rinaldo Carli Koper
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Primorska
Gimnazijski trg 7, 6000 Koper
05 620 96 20
Selma Širca
(selma.sirca [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šubičeva ulica 1, 1000 Ljubljana
01 620 42 00
Alenka Smole Legat
(alenka.smole [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Ledina
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Resljeva cesta 12, 1000 Ljubljana
01 434 22 00
Nina Levstik
(nina.levstik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Nova Gorica
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica
05 335 84 00
Lorna Atanasovski
(lorna.atanasovski [afna] gimng.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Vič
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Tržaška cesta 72, 1000 Ljubljana
01 256 59 93
Mojca Kosi
(mojca.kosi [afna] gimvic.org)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Trg 25. maja 9, 5212 Dobrovo
05 398 80 00
Danica Aščić
(danica.ascic [afna] os-dobrovo.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bežigrad
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana
01 280 75 50
tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola bratov Polančičev Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Prešernova ulica 19, 2000 Maribor
02 250 51 40
Mojca Maričnik
(mojcam [afna] osbp.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cirila Kosmača Piran
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska
Oljčna pot 24, 6330 Piran
05 673 11 53
os-ciril.kosmac@guest.arnes.si
Katarina Petrič
(katarina.petric1 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 2, 1310 Ribnica
01 835 04 00
https://osribnica.splet.arnes.si
Mina Lipej
(mina.lipej [afna] osribnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Črešnjevec 47, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 51 50
o-cresnjevec.mb@guest.arnes.si
Teja Pintarič
(tejap [afna] cresnjevec.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 10, Spodnje Hoče, 2311 Hoče
02 616 55 70
Sanja Obaha
(sanja.obaha [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica
05 335 90 50
tajnistvo.osngfe@guest.arnes.si
Helena Cizej
(helena.cizej [afna] os-franaerjavca.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid
01 512 47 02
Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Bevka
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Dijaška ulica 12b, 5220 Tolmin
05 380 12 00
Melita Drol
(melita.drol [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor
02 320 69 50
os-f.preserna-mb@guest.arnes.si
Irena Gradišnik
(irena.gradisnik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Hinka Smrekarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana
01 500 81 70
Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola in vrtec Sveta Trojica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Meznaričeva ulica 1, 2235 Sveta Trojica v Slovenskih goricah
+386 2 729 01 91
Metka Beber
(metka.beber [afna] ostrojica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Istrskega odreda Gračišče
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Primorska
Gračišče 5, 6272 Gračišče
05 657 11 76
tajnistvo.oskpio@guest.arnes.si
Narrayani Premal
(narrayani.premal [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Janka Padežnika Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Iztokova ulica 6, 2000 Maribor
02 421 32 50
Janja Modrijančič
(bjanjab [afna] yahoo.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Partizanska cesta 28, 1381 Rakek
01 705 25 10
Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] osrakek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Moškriča
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana
01 541 61 65
Mina Marinčič
(minam [afna] jozmos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ledina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana
01 230 76 50
Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Leona Štuklja Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Klinetova ulica 18, 2000 Maribor
02 420 64 11
Damijan Šoštarič
(damijan.sostaric [afna] os-leon.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju
02 630 00 20
Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Marije Vere
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik
01 830 31 40
tanja.stiglic@os-marijevere.si
Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Miren, podružnica Bilje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Bilje 185, 5292 Renče
05 301 13 53
Matejka Bavčar
(matejka.bavcar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica
01 705 05 20
Tjaša Torul
(tjasaknap [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pesnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Pesnica pri Mariboru 44, 2211 Pesnica pri Mariboru
02 654 42 00
Gordana Rubelj Rubelj
(gordana.rubelj [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 03 80
Simona Sobotič
(simona.sobotic [afna] ospo-slb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Rodica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale
01 721 95 30
Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Selnica ob Dravi
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi
02 674 08 30
https://www.o-selnica.mb.edus.si
Karmen Baron
(karmen.baron [afna] os-selnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Gregorčičeva ulica 18A, 5222 Kobarid
05 389 97 00
Nina Levpušček Melinc
(nina.levpuscek [afna] os-kobarid.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Sostro
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje
01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si
Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Spodnja Idrija
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija
05 377 47 00
Andreja Tušar
(andreja.tusar1 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Šempas
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Šempas 76C, 5261 Šempas
05 307 71 00
Nataša Žorž
(natasa.zorz [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Čufarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana
01 230 87 30
Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Vincenzo e Diego De Castro Piran
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska
Vojkova ulica 1, 6330 Piran
05 671 37 40
Urška Pirjevec
(urska.pirjevec [afna] scuoladecastro.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Zalog
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana
01 / 547 32 30
Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor
0590 83372
Nataša Bauman
(natasa.bauman [afna] ses-mb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Smetanova ulica 35, 2000 Maribor
02 235 06 00
Leon Seničar
(leon.senicar [afna] gradbena.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja gradbena, geodetska, okoljevarstvena šola in strokovna gimnazija Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Dunajska cesta 102, 1000 Ljubljana
01 560 04 00
Karin Prodan
(karin.prodan [afna] sggos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kardeljeva ploščad 16, 1000 Ljubljana
01 565 17 11
Katarina Jaklitsch Jakše
(katarina.jaklitsch [afna] svsgugl.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Trg Miloša Zidanška 3, 2000 Maribor
02 300 62 00
Jasna Adam
(jasna.adam [afna] szks.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Strokovni izobraževalni center Ljubljana, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ptujska ulica 6, 1000 Ljubljana
01 280 53 00
Tamara Milinčič Medven
(tamara.milincic [afna] siclj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici
05 6205 740
Tomaž Kofol
(tomaz.kofol [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Galjevica
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Galjevica 35, 1000 Ljubljana
01 420 47 00
Mateja Funkl
(teja3400 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Koper
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Primorska
Kettejeva ulica 13, 6000 Koper
05 613 10 00
Kristina Vidali
(kristina.vidali [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Mornarček Piran
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Primorska
Ulica IX. korpusa 40A, 6330 Piran
05 671 01 00
vrtec.piran-mornarcek@guest.arnes.si
Lavra Bregar
(lavra.bregar [afna] vrtecmornarcek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Pedenjped
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 6, 1000 Ljubljana
01 549 26 14
vrtec.pedenjped@guest.arnes.si
Klavdija Trkov
(klavdija.oberstar [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Sežana
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Primorska
Ulica Jožeta Pahorja 1, 6210 Sežana
05 73 10 220
Blaž Ukmar
(blazukmar.vtc [afna] gmail.com)