Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (17)
- Gorenjska (17)
- Goriška (9)
- Koroška (4)
- Osrednja Slovenija (22)
- Osrednja Štajerska (15)
- Pomurje (18)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (15)
- Primorska (10)
- Spodnje Podravje (10)
Vrsta članstva
41 ustanov
Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šubičeva ulica 1, 1000 Ljubljana
01 620 42 00
Alenka Smole Legat
(alenka.smole [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Ledina
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Resljeva cesta 12, 1000 Ljubljana
01 434 22 00
Nina Levstik
(nina.levstik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Nova Gorica
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica
05 335 84 00
Lorna Atanasovski
(lorna.atanasovski [afna] gimng.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Ptuj
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 15, 2250 Ptuj
02 748 28 10
Sandra Kupčič Toplak
(sandra.kt [afna] gimptuj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Vič
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Tržaška cesta 72, 1000 Ljubljana
01 256 59 93
Mojca Kosi
(mojca.kosi [afna] gimvic.org)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Trg 25. maja 9, 5212 Dobrovo
05 398 80 00
Nika Prinčič
(nikap [afna] os-dobrovo.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bežigrad
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana
01 280 75 50
tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cirkovce
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje
Cirkovce 47, 2326 Cirkovce
02 789 00 10
Janja Kosar
(janja.kosar [afna] os-cirkovce.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cirkulane - Zavrč
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Spodnje Podravje
Cirkulane 57, 2282 Cirkulane
02 761 00 41
osnovna.sola@cirkulane-zavrc.si
https://www.cirkulane-zavrc.si
Laura Mohorko Kumer
(laura.mohorko-kumer [afna] cirkulane-zavrc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Destrnik - Trnovska vas
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje
Janežovski Vrh 45, 2253 Destrnik
02 761 92 10
Nataša Kostanjevec
(natasa.kostanjevec [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 2, 1310 Ribnica
01 835 04 00
https://osribnica.splet.arnes.si
Mina Lipej
(mina.lipej [afna] osribnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Duplek
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje
Korenska cesta 31, 2241 Spodnji Duplek
02 621 28 11
https://os-duplek.splet.arnes.si
Alenka Horvat Pavalec
(alenka.horvatpavalec [afna] os-duplek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica
05 335 90 50
tajnistvo.osngfe@guest.arnes.si
Helena Cizej
(helena.cizej [afna] os-franaerjavca.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid
01 512 47 02
Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Bevka
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Dijaška ulica 12b, 5220 Tolmin
05 380 12 00
Melita Drol
(melita.drol [afna] os-tolmin.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Hinka Smrekarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana
01 500 81 70
Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Partizanska cesta 28, 1381 Rakek
01 705 25 10
Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] osrakek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Moškriča
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana
01 541 61 65
Mina Marinčič
(minam [afna] jozmos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ledina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana
01 230 76 50
Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Marije Vere
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik
01 830 31 40
tanja.stiglic@os-marijevere.si
Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Miren, podružnica Bilje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Bilje 185, 5292 Renče
05 301 13 53
Matejka Bavčar
(matejka.bavcar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica
01 705 05 20
Tjaša Torul
(tjasaknap [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Rodica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale
01 721 95 30
Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Gregorčičeva ulica 18A, 5222 Kobarid
05 389 97 00
Nina Levpušček Melinc
(nina.melinc [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Sostro
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje
01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si
Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Spodnja Idrija
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija
05 377 47 00
Andreja Tušar
(andreja.tusar1 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Središče ob Dravi
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje
Slovenska cesta 22, 2277 Središče ob Dravi
02 719 10 10
os.sredisce-ob-dravi@guest.arnes.si
https://www.ossredisceobdravi.si
Samo Žerjav
(samo.zerjav [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Sveti Tomaž
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje
Sveti Tomaž 11, 2258 Sveti Tomaž
02 719 51 05
Maja Bromše
(mymay83 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Šempas
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Šempas 76C, 5261 Šempas
05 307 71 00
Ana Kure Baša
(ana.kure.basa [afna] ossempas.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Čufarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana
01 230 87 30
Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Zalog
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana
01 / 547 32 30
Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja gradbena, geodetska, okoljevarstvena šola in strokovna gimnazija Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Dunajska cesta 102, 1000 Ljubljana
01 560 04 00
Karin Prodan
(karin.prodan [afna] sggos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kardeljeva ploščad 16, 1000 Ljubljana
01 565 17 11
Katarina Jaklitsch Jakše
(katarina.jaklitsch [afna] svsgugl.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Strokovni izobraževalni center Ljubljana, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ptujska ulica 6, 1000 Ljubljana
01 280 53 00
Tamara Milinčič Medven
(tamara.milincic [afna] siclj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici
05 6205 740
Tomaž Kofol
(tomaz.kofol [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ptuj, Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
02 787 17 00
Barbara Selinšek
(barbara.selinsek [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ptuj, Strojna šola
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
+386 2 787 17 20
Janja Šterbal Vindiš
(janja.sterbal [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Galjevica
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Galjevica 35, 1000 Ljubljana
01 420 47 00
Mateja Funkl
(teja3400 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Pedenjped
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 6, 1000 Ljubljana
01 549 26 14
vrtec.pedenjped@guest.arnes.si
Klavdija Trkov
(klavdija.oberstar [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Ptuj
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Spodnje Podravje
Raičeva ulica 12, 2250 Ptuj
02 749 28 00
Janja Horvat
(janja.horvat3 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Deskle
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Srebrničeva ulica 10, 5210 Deskle
05 398 30 00
Tjaša Faganel
(tjasa.faganel [afna] guest.arnes.si)