Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (0)
- Gorenjska (0)
- Goriška (8)
- Koroška (0)
- Osrednja Slovenija (0)
- Osrednja Štajerska (0)
- Pomurje (0)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (0)
- Primorska (0)
- Spodnje Podravje (7)
Vrsta članstva
15 ustanov
Gimnazija Nova Gorica
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica
05 335 84 00
Lorna Atanasovski
(lorna.atanasovski [afna] gimng.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Ptuj
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 15, 2250 Ptuj
02 748 28 10
Sandra Kupčič Toplak
(sandra.kt [afna] gimptuj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Trg 25. maja 9, 5212 Dobrovo
05 398 80 00
Nika Prinčič
(nikap [afna] os-dobrovo.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cirkovce
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje
Cirkovce 47, 2326 Cirkovce
02 789 00 10
Janja Kosar
(janja.kosar [afna] os-cirkovce.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cirkulane - Zavrč
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Spodnje Podravje
Cirkulane 57, 2282 Cirkulane
02 761 00 41
osnovna.sola@cirkulane-zavrc.si
https://www.cirkulane-zavrc.si
Laura Mohorko Kumer
(laura.mohorko-kumer [afna] cirkulane-zavrc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Destrnik - Trnovska vas
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje
Janežovski Vrh 45, 2253 Destrnik
02 761 92 10
Nataša Kostanjevec
(natasa.kostanjevec [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica
05 335 90 50
tajnistvo.osngfe@guest.arnes.si
Helena Cizej
(helena.cizej [afna] os-franaerjavca.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Bevka
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Dijaška ulica 12b, 5220 Tolmin
05 380 12 00
Melita Drol
(melita.drol [afna] os-tolmin.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Miren, podružnica Bilje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Bilje 185, 5292 Renče
05 301 13 53
Matejka Bavčar
(matejka.bavcar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Gregorčičeva ulica 18A, 5222 Kobarid
05 389 97 00
Nina Levpušček Melinc
(nina.melinc [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Šempas
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Šempas 76C, 5261 Šempas
05 307 71 00
Ana Kure Baša
(ana.kure.basa [afna] ossempas.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici
05 6205 740
Tomaž Kofol
(tomaz.kofol [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ptuj, Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
02 787 17 00
Barbara Selinšek
(barbara.selinsek [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ptuj, Strojna šola
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
+386 2 787 17 20
Janja Šterbal Vindiš
(janja.sterbal [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Ptuj
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Spodnje Podravje
Raičeva ulica 12, 2250 Ptuj
02 749 28 00
Janja Horvat
(janja.horvat3 [afna] guest.arnes.si)