Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (0)
- Gorenjska (0)
- Goriška (6)
- Koroška (0)
- Osrednja Slovenija (13)
- Osrednja Štajerska (0)
- Pomurje (0)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (0)
- Primorska (5)
- Spodnje Podravje (0)
Vrsta članstva
24 ustanov
Center za komunikacijo, sluh in govor Portorož
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska
Sončna pot 14A, 6320 Portorož
05 617 02 00
Marko Peric
(marko.peric [afna] cksg.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Center za usposabljanje Elvira Vatovec Strunjan
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska
Strunjan 140, 6320 Portorož
05 617 10 00
Uroš Klobas
(uros.klobas [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Trg 25. maja 9, 5212 Dobrovo
05 398 80 00
Nika Prinčič
(nikap [afna] os-dobrovo.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bežigrad
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana
01 280 75 50
tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cirila Kosmača Piran
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska
Oljčna pot 24, 6330 Piran
05 673 11 53
os-ciril.kosmac@guest.arnes.si
Katarina Petrič
(katarina.petric1 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica
05 335 90 50
tajnistvo.osngfe@guest.arnes.si
Helena Cizej
(helena.cizej [afna] os-franaerjavca.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid
01 512 47 02
Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Bevka
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Dijaška ulica 12b, 5220 Tolmin
05 380 12 00
Melita Drol
(melita.drol [afna] os-tolmin.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Hinka Smrekarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana
01 500 81 70
Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Istrskega odreda Gračišče
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Primorska
Gračišče 5, 6272 Gračišče
05 657 11 76
tajnistvo.oskpio@guest.arnes.si
Narrayani Premal
(narrayani.premal [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Partizanska cesta 28, 1381 Rakek
01 705 25 10
Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] osrakek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Moškriča
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana
01 541 61 65
Vesna Ristova Petrova
(vesna.petrova [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ledina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana
01 230 76 50
Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Marije Vere
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik
01 830 31 40
tanja.stiglic@os-marijevere.si
Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Miren, podružnica Bilje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Bilje 185, 5292 Renče
05 301 13 53
Matejka Bavčar
(matejka.bavcar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica
01 705 05 20
Tjaša Torul
(tjasaknap [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Rodica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale
01 721 95 30
Eva Božič
(eva.bozic [afna] sola-rodica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Gregorčičeva ulica 18A, 5222 Kobarid
05 389 97 00
Nina Levpušček Melinc
(nina.melinc [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Sostro
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje
01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si
Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Spodnja Idrija
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija
05 377 47 00
Andreja Tušar
(andreja.tusar1 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Šempas
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Šempas 76C, 5261 Šempas
05 307 71 00
Ana Kure Baša
(ana.kure.basa [afna] ossempas.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Čufarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana
01 230 87 30
Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Vincenzo e Diego De Castro Piran
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska
Vojkova ulica 1, 6330 Piran
05 671 37 40
Ksenija Orel
(unesco [afna] scuoladecastro.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Zalog
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana
01 / 547 32 30
Ema Škrubej
(ema.skrubej [afna] oszalog.si)