Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (0)
- Gorenjska (0)
- Goriška (0)
- Koroška (0)
- Osrednja Slovenija (20)
- Osrednja Štajerska (12)
- Pomurje (14)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (14)
- Primorska (0)
- Spodnje Podravje (0)
Vrsta članstva
60 ustanov
Dvojezična osnovna šola I Lendava
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava
02 577 28 00
Jasmina Sep
(jasmina.sep [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Dvojezična osnovna šola II Lendava
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica heroja Mohorja 1, 9220 Lendava
02 578 81 50
Karina Sekereš
(karina.sekeres [afna] dos2-lendava.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Brežice
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Trg izgnancev 14, 8250 Brežice
07 499 23 50
gimnazija.brezice@guest.arnes.si
Zdenka Senica Grubič
(zdenka.senica-grubic [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šubičeva ulica 1, 1000 Ljubljana
01 620 42 00
Alenka Smole Legat
(alenka.smole [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Ledina
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Resljeva cesta 12, 1000 Ljubljana
01 434 22 00
Nina Levstik
(nina.levstik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Novo mesto
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Seidlova cesta 9, 8000 Novo mesto
07 371 85 00
Maja Hren
(maja.hren [afna] gimnm.org)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Vič
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Tržaška cesta 72, 1000 Ljubljana
01 256 59 93
Mojca Kosi
(mojca.kosi [afna] gimvic.org)
Projekti v katerih sodelujemo:
GRM Novo mesto, Srednja šola za gostinstvo in turizem
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Ulica talcev 3, 8000 Novo mesto
07 332 15 27
Irena Jarc
(irena.jarc22 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bakovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Poljska 2, Bakovci, 9000 Murska Sobota
02 543 90 40
Danica Medved
(danica.kostrica [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Belokranjskega odreda Semič
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Šolska ulica 1, 8333 Semič
07 356 54 00
Vlasta Henigsman
(vlasta.henigsman [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Bežigrad
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana
01 280 75 50
tajnistvo.osljbe@guest.arnes.si
Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola bratov Polančičev Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Prešernova ulica 19, 2000 Maribor
02 250 51 40
Mojca Maričnik
(mojcam [afna] osbp.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Brežice
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Levstikova ulica 18, 8250 Brežice
07 466 02 00
Martina Suban
(martina.suban [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Antona Trstenjaka Negova
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Negova 20, 9245 Spodnji Ivanjci
+386 2 560 10 04
Urška Pliberšek
(urska.plibersek [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Črešnjevec 47, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 51 50
o-cresnjevec.mb@guest.arnes.si
Teja Pintarič
(tejap [afna] cresnjevec.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Toporišiča Dobova
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kapelska cesta 25, 8257 Dobova
07 452 22 07
Barbara Bosina
(barbara.bosina [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 10, Spodnje Hoče, 2311 Hoče
02 616 55 70
Borut Merčnik
(borut.mercnik [afna] os-hoce.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Fokovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Fokovci 32, 9208 Fokovci
02 544 90 20
Sonja Tot
(sonja.tot [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Metelka Škocjan
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Škocjan 51, 8275 Škocjan
07 384 66 00
Katja Žibert
(katja.zibert [afna] os-skocjan.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid
01 512 47 02
Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica Juša Kramarja 10, 9232 Črenšovci
02 573 58 00
o-fpcresnovci.ms@guest.arnes.si
Tadeja Vogrinčič
(tadeja.osfp [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor
02 320 69 50
os-f.preserna-mb@guest.arnes.si
Irena Gradišnik
(irena.gradisnik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Hinka Smrekarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana
01 500 81 70
Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola in vrtec Apače
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Pomurje
Apače 38, 9253 Apače
02 569 81 16
Vasja Rovšnik
(vasjarovsnik [afna] yahoo.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola in vrtec Sveta Trojica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Meznaričeva ulica 1, 2235 Sveta Trojica v Slovenskih goricah
+386 2 729 01 91
Metka Beber
(metka.beber [afna] ostrojica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Janka Padežnika Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Iztokova ulica 6, 2000 Maribor
02 421 32 50
Janja Modrijančič
(bjanjab [afna] yahoo.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Partizanska cesta 28, 1381 Rakek
01 705 25 10
Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] osrakek.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Jožeta Moškriča
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana
01 541 61 65
Mina Marinčič
(minam [afna] jozmos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Kapela
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kapelski vrh 95, 9252 Radenci
02 566 90 60
Nina Budja Zalokar
(nina.budja [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Kobilje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Kobilje 33a, 9227 Kobilje
02 579 10 06
Brigita Zver
(brizitka.zver [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Ledina
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana
01 230 76 50
Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Leona Štuklja Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Klinetova ulica 18, 2000 Maribor
02 420 64 11
Damijan Šoštarič
(damijan.sostaric [afna] os-leon.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Leskovec pri Krškem
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Pionirska cesta 4, 8273 Leskovec pri Krškem
07 490 40 60
Tanja Lakner
(tanja.lakner [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Loka Črnomelj
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj
07 620 71 01
elica.gorse@os-loka-crnomelj.si
https://www.os-loka-crnomelj.si
Sonja Štefanič
(sonja.stefanic [afna] os-loka-crnomelj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Maksa Pleteršnika Pišece
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Pišece 34, 8255 Pišece
07 452 00 70
Karmen Levak
(levakkarmen [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Marije Vere
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik
01 830 31 40
tanja.stiglic@os-marijevere.si
Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Mirna
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Cesta na Fužine 1, 8233 Mirna
07 34 35 160
Ana Zgonc Možina
(azgonc [afna] os-mirna.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Notranjski odred Cerknica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta 4. maja 92, 1380 Cerknica
01 705 05 20
Tjaša Torul
(tjasaknap [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Odranci
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Prešernova ulica 1, 9233 Odranci
02 573 70 10
Klementina Sečkar
(klementina.seckar [afna] os-odranci.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pesnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Pesnica pri Mariboru 44, 2211 Pesnica pri Mariboru
02 654 42 00
Gordana Rubelj Rubelj
(gordana.rubelj [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Rodica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale
01 721 95 30
Eva Božič
(eva.bozic [afna] sola-rodica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Selnica ob Dravi
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi
02 674 08 30
https://www.o-selnica.mb.edus.si
Karmen Baron
(karmen.baron [afna] os-selnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Sostro
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje
01 527 25 10
tajnistvo.os.sostro@guest.arnes.si
Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Spodnja Idrija
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija
05 377 47 00
Andreja Tušar
(andreja.tusar1 [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola sv. Jurij ob Ščavnici
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Ulica Edvarda Kocbeka 4, 9244 Sv. Jurij ob Ščavnici
02 568 91 10
Sanja Krajnc
(sanjasafaric [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Šmihel
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Šmihel 2, 8000 Novo mesto
07 393 51 00
Nives Švajger
(nives.svajger [afna] os-smihel.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Toneta Čufarja
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana
01 230 87 30
Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Turnišče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje
Prešernova ulica 2, 9224 Turnišče
02 621 98 70
Brigita Žerdin
(brigita.zerdin [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola XIV. divizije Senovo
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Trg XIV. divizije 3, 8281 Senovo
07 488 19 00
Matjaž Lipovž
(matjaz.lipovz [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Zalog
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana
01 / 547 32 30
Ema Škrubej
(ema.skrubej [afna] oszalog.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor
0590 83372
Jasmina Nemec Hronek
(jasmina.nemec [afna] ses-mb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Smetanova ulica 35, 2000 Maribor
02 235 06 00
Sandra Skribe Kosina
(sandra.skribe [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja gradbena, geodetska, okoljevarstvena šola in strokovna gimnazija Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Dunajska cesta 102, 1000 Ljubljana
01 560 04 00
Karin Prodan
(karin.prodan [afna] sggos.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Pomurje
Mladinska ulica 5, 9252 Radenci
02 566 91 60
Jerneja Matjašič
(jerneja.matjasic [afna] ssgtr.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija
Kardeljeva ploščad 16, 1000 Ljubljana
01 565 17 11
Katarina Jaklitsch Jakše
(katarina.jaklitsch [afna] svsgugl.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Trg Miloša Zidanška 3, 2000 Maribor
02 300 62 00
Jasna Adam
(jasna.adam [afna] szks.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja zdravstvena šola Murska Sobota
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Pomurje
Ulica dr. Vrbnjaka 2, 9000 Murska Sobota
02 521 14 50
ravnatelj@s-szs.ms.mss.edus.si
Silvo Kociper
(silvokociper [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Strokovno izobraževalni center Brežice
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Bizeljska cesta 45, 8250 Brežice
07 499 25 50
Nadja Urška Senica
(urska.senica [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Galjevica
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Galjevica 35, 1000 Ljubljana
01 420 47 00
Mateja Funkl
(teja3400 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Pedenjped
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija
Cerutova ulica 6, 1000 Ljubljana
01 549 26 14
vrtec.pedenjped@guest.arnes.si
Klavdija Trkov
(klavdija.oberstar [afna] guest.arnes.si)