Pojdi na glavno vsebino
UNESCO pridružene šole (ASPnet)UNESCO pridružene šoleNacionalna koordinacijaSlovenijeOrganizacija Združenih narodov za izobraževanje,znanost in kulturo

Seznam vključenih šol in vrtcev

21 ustanov

Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šubičeva ulica 1, 1000 Ljubljana

01 620 42 00

www.gjp.si

Alenka Smole Legat
(alenka.smole [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Ledina

Gimnazija Vič

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Tržaška cesta 72, 1000 Ljubljana

01 256 59 93

www.gimvic.org

Mojca Kosi
(mojca.kosi [afna] gimvic.org)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Bežigrad

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana

01 280 75 50

www.osbezigrad.com/vizitka/

Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta

Osnovna šola Hinka Smrekarja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana

01 500 81 70

www.o-hsmrekar.lj.edus.si

Tadeja Plut Krajnik
(teja.plut [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Partizanska cesta 28, 1381 Rakek

01 705 25 10

www.osrakek.si

Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Jožeta Moškriča

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana

01 541 61 65

www.o-jozmos.lj.edus.si

Veronika Hudobreznik
(veronikah [afna] jozmos.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Ledina

Osnovna šola Marije Vere

Osnovna šola Notranjski odred Cerknica

Osnovna šola Rodica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

01 721 95 30

www.sola-rodica.si

Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Sostro

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje

01 527 25 10

www.os-sostro.si

Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)

Osnovna šola Spodnja Idrija

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija

05 377 47 00

www.os-spidrija.si

Andreja Tušar
(andreja.tusar [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Toneta Čufarja

Osnovna šola Zalog

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana

01 / 547 32 30

https://www.oszalog.si

Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)

Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Dunajska cesta 102, 1000 Ljubljana

01 560 04 00

www.sggos.si

Karin Prodan
(karin.prodan [afna] sggos.si)

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Kardeljeva ploščad 16, 1000 Ljubljana

01 565 17 11

www.svsgugl.si

Katarina Jaklitsch Jakše
(katarina.jaklitsch [afna] svsgugl.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Strokovni izobraževalni center Ljubljana, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Ptujska ulica 6, 1000 Ljubljana

01 280 53 00

https://www.siclj.si/

Tamara Milinčič Medven
(tamara.milincic [afna] siclj.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Vrtec Galjevica

Tip ustanove: Vrtec
Središče: Osrednja Slovenija

Galjevica 35, 1000 Ljubljana

01 420 47 00

www.vrtec-galjevica.si

Mateja Funkl
(teja3400 [afna] gmail.com)

Vrtec Pedenjped

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...