Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (16)
- Gorenjska (17)
- Goriška (8)
- Koroška (4)
- Osrednja Slovenija (22)
- Osrednja Štajerska (14)
- Pomurje (18)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (15)
- Primorska (9)
- Spodnje Podravje (10)
Vrsta članstva
22 ustanov
Gimnazija Nova Gorica
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica
05 335 84 00
Lorna Atanasovski
(lorna.atanasovski [afna] gimng.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Trg 25. maja 9, 5212 Dobrovo
05 398 80 00
Danica Aščić
(danica.ascic [afna] os-dobrovo.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola bratov Polančičev Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Prešernova ulica 19, 2000 Maribor
02 250 51 40
Mojca Maričnik
(mojcam [afna] osbp.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Črešnjevec 47, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 51 50
o-cresnjevec.mb@guest.arnes.si
Katja Skubic
(katjas [afna] cresnjevec.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Dušana Flisa Hoče
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 10, Spodnje Hoče, 2311 Hoče
02 616 55 70
Sanja Obaha
(sanja.obaha [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica
05 335 90 50
tajnistvo.osngfe@guest.arnes.si
Helena Cizej
(helena.cizej [afna] os-franaerjavca.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Bevka
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Dijaška ulica 12b, 5220 Tolmin
05 380 12 00
Melita Drol
(melita.drol [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor
02 320 69 50
os-f.preserna-mb@guest.arnes.si
Irena Gradišnik
(irena.gradisnik [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola in vrtec Sveta Trojica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Meznaričeva ulica 1, 2235 Sveta Trojica v Slovenskih goricah
+386 2 729 01 91
Metka Beber
(metka.beber [afna] ostrojica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Janka Padežnika Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Iztokova ulica 6, 2000 Maribor
02 421 32 50
Janja Modrijančič
(bjanjab [afna] yahoo.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Leona Štuklja Maribor
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Klinetova ulica 18, 2000 Maribor
02 420 64 11
Damijan Šoštarič
(damijan.sostaric [afna] os-leon.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju
02 630 00 20
Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Miren, podružnica Bilje
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Bilje 185, 5292 Renče
05 301 13 53
Matejka Bavčar
(matejka.bavcar [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pesnica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Pesnica pri Mariboru 44, 2211 Pesnica pri Mariboru
02 654 42 00
Gordana Rubelj Rubelj
(gordana.rubelj [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 03 80
Simona Sobotič
(simona.sobotic [afna] ospo-slb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Selnica ob Dravi
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska
Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi
02 674 08 30
https://www.o-selnica.mb.edus.si
Karmen Baron
(karmen.baron [afna] os-selnica.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Gregorčičeva ulica 18A, 5222 Kobarid
05 389 97 00
Nina Levpušček Melinc
(nina.levpuscek [afna] os-kobarid.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Šempas
Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška
Šempas 76C, 5261 Šempas
05 307 71 00
Nataša Žorž
(natasa.zorz [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor
0590 83372
Nataša Bauman
(natasa.bauman [afna] ses-mb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Smetanova ulica 35, 2000 Maribor
02 235 06 00
Leon Seničar
(leon.senicar [afna] gradbena.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Trg Miloša Zidanška 3, 2000 Maribor
02 300 62 00
Jasna Adam
(jasna.adam [afna] szks.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici
05 6205 740
Tomaž Kofol
(tomaz.kofol [afna] gmail.com)