Pojdi na glavno vsebino
UNESCO pridružene šole (ASPnet)UNESCO pridružene šoleNacionalna koordinacijaSlovenijeOrganizacija Združenih narodov za izobraževanje,znanost in kulturo

Seznam vključenih šol in vrtcev

127 ustanov

Biotehniški center Naklo, Srednja šola in gimnazija

Center za usposabljanje, delo in varstvo Matevža Langusa Radovljica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta na Jezerca 17, 4240 Radovljica

04 537 02 13

www.cudv-ml.si/

Tanja Hrovat
(tanja.hrovat [afna] cudv-ml.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Center za komunikacijo, sluh in govor Portorož

Center za usposabljanje Elvira Vatovec Strunjan

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska

Strunjan 140, 6320 Portorož

05 617 10 00

www.cuevs.si

Uroš Klobas
(uros.klobas [afna] gmail.com)

Dvojezična osnovna šola I Lendava

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava

02 577 28 00

www.dos1-lendava.si

Jasmina Sep
(jasmina.sep [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Dvojezična osnovna šola II Lendava

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Ulica heroja Mohorja 1, 9220 Lendava

02 578 81 50

www.dos2-lendava.si

Karina Sekereš
(karina.sekeres [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Ekonomska gimnazija in srednja šola Radovljica

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Gorenjska

Gorenjska cesta 13, 4240 Radovljica

04 537 35 13

www.egss.si

Francka Ropret
(francka.ropret [afna] egss.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Brežice

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Trg izgnancev 14, 8250 Brežice

07 499 23 50

www.gimnazija-brezice.si

Zdenka Senica Grubič
(zdenka.senica-grubic [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Celje - Center

Gimnazija Gian Rinaldo Carli Koper

Gimnazija Jesenice

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Gorenjska

Trg Toneta Čufarja 1, 4270 Jesenice

04 580 94 50

www.gimjes.si

Rok Vengar
(rok.vengar [afna] gimjes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šubičeva ulica 1, 1000 Ljubljana

01 620 42 00

www.gjp.si

Alenka Smole Legat
(alenka.smole [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Ledina

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Resljeva cesta 12, 1000 Ljubljana

01 434 22 00

www.ledina.si

Nina Levstik
(nina.levstik [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Nova Gorica

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška

Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica

05 335 84 00

www.gimng.si

Lorna Atanasovski
(lorna.atanasovski [afna] gimng.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Novo mesto

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Seidlova cesta 9, 8000 Novo mesto

07 371 85 00

www.gimnm.org

Maja Hren
(maja.hren [afna] gimnm.org)

Projekti v katerih sodelujemo:

Gimnazija Ptuj

Gimnazija Škofja Loka

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Gorenjska

Podlubnik 1B, 4220 Škofja Loka

04 518 33 30

www.gimnazija-skofjaloka.si

Ana Prevc Megušar
(ana.megusar1 [afna] guest.arnes.si)

Gimnazija Vič

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Tržaška cesta 72, 1000 Ljubljana

01 256 59 93

www.gimvic.org

Mojca Kosi
(mojca.kosi [afna] gimvic.org)

GRM Novo mesto, Srednja šola za gostinstvo in turizem

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Ulica talcev 3, 8000 Novo mesto

07 332 15 27

www.ssgt-nm.si

Irena Jarc
(irena.jarc22 [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

II. osnovna šola Celje

IV. osnovna šola Celje

Osnovna šola 16. decembra Mojstrana

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Ulica Alojza Rabiča 7, 4281 Mojstrana

04 580 99 00

www.os-mojstrana.si

Karmen Gregorič
(karmen.gregoric [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška

Trg 25. maja 9, 5212 Dobrovo

05 398 80 00

https://os-dobrovo.si/

Danica Aščić
(danica.ascic [afna] os-dobrovo.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Antona Aškerca Rimske Toplice

Osnovna šola Bakovci

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Poljska 2, Bakovci, 9000 Murska Sobota

02 543 90 40

www.osbakovci.si

Danica Medved
(danica.kostrica [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Belokranjskega odreda Semič

Osnovna šola Bežigrad

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana

01 280 75 50

www.osbezigrad.com/vizitka/

Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Bogojina

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Bogojina 134, 9222 Bogojina

02 547 90 81

https://www.osbogojina.si

Barbara Dravec
(barby.cigut [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola bratov Letonja Šmartno ob Paki

Osnovna šola bratov Polančičev Maribor

Osnovna šola Brežice

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Levstikova ulica 18, 8250 Brežice

07 466 02 00

www.osbrezice.si

Martina Suban
(martina.suban [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Cirila Kosmača Piran

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska

Oljčna pot 24, 6330 Piran

05 673 11 53

www.oskosmac.si

Katarina Petrič
(katarina.petric1 [afna] gmail.com)

Osnovna šola Cirkovce

Osnovna šola Cirkulane - Zavrč

Osnovna šola Cvetka Golarja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Frankovo naselje 51, 4220 Škofja Loka

04 513 04 00

www.oscg-info.si

Vanja Jordanov
(vanja.jordanov [afna] oscg.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Cvetka Golarja ulica 6, 9240 Ljutomer

02 584 91 70

https://ospgolar.splet.arnes.si/

Suzana Vaupotič
(suzana.vaupotic [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Črna na Koroškem

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Koroška

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

02 870 41 40 (tajništvo šole)

www.os-crna.si

Marija Rus
(marija.rus [afna] os-crna.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem

Osnovna šola Destrnik - Trnovska vas

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Janežovski Vrh 45, 2253 Destrnik

02 761 92 10

www.os-destrnik.si

Urška Jaroš
(urska.jaros [afna] os-destrnik-tv.si)

Osnovna šola dr. Antona Trstenjaka Negova

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Negova 20, 9245 Spodnji Ivanjci

+386 2 560 10 04

www.o-negova.ms.edus.si

Urška Pliberšek
(urska.plibersek [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šolska ulica 2, 1310 Ribnica

01 835 04 00

https://osribnica.splet.arnes.si

Mina Lipej
(mirjana.lipej [afna] osribnica.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

Osnovna šola dr. Jožeta Toporišiča Dobova

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Kapelska cesta 25, 8257 Dobova

07 452 22 07

www.osdobova.si

Barbara Bosina
(barbara.bosina [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Duplek

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Korenska cesta 31, 2241 Spodnji Duplek

02 621 28 11

https://os-duplek.splet.arnes.si

Marija Baškarad
(marija.baskarad [afna] os-duplek.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Dušana Flisa Hoče

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Šolska ulica 10, Spodnje Hoče, 2311 Hoče

02 616 55 70

www.os-hoce.si

Sanja Obaha
(sanja.obaha [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Fokovci

Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška

Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica

05 335 90 50

www.os-franaerjavca.si

Helena Cizej
(helena.cizej [afna] os-franaerjavca.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Frana Kranjca

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Hrašovčeva ulica 1, 3000 Celje

03 428 56 10

www.os-franakranjca.si

Alja Žekar
(alja.zekar [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Frana Metelka Škocjan

Osnovna šola Frana Saleškega Finžgarja Lesce

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Begunjska cesta 7, 4248 Lesce

(04) 53 37 600

www.oslesce.si

Ines Sliško
(ines.slisko [afna] oslesce.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid

01 512 47 02

www.osfrslj.si

Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Franceta Bevka

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška

Dijaška ulica 12b, 5220 Tolmin

05 380 12 00

www.os-tolmin.si

Melita Drol
(melita.drol [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Ulica Juša Kramarja 10, 9232 Črenšovci

02 573 58 00

www.osfpcrensovci.si

Patricija Utroša
(patricija.utrosa [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor

02 320 69 50

osfpmaribor.splet.arnes.si

Irena Gradišnik
(irena.gradisnik [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Franja Goloba Prevalje

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Koroška

Polje 4, 2391 Prevalje

02 823 45 00

os-prevalje.mojasola.si

Maja Pristovnik
(maja.koleznik [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Gorje

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Zgornje Gorje 44A, 4247 Zgornje Gorje

04 574 51 30

www.osgorje.si

Tina Sušnik
(tina.susnik1 [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Griže

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Griže 1A, 3302 Griže

03 620 92 40

www.os-grize.si

Mateja Hleb
(mateja.hleb [afna] os-grize.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Hinka Smrekarja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana

01 500 81 70

www.o-hsmrekar.lj.edus.si

Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola in vrtec Apače

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Pomurje

Apače 38, 9253 Apače

02 569 81 16

www.os-apace.si

Vasja Rovšnik
(vasjarovsnik [afna] yahoo.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola in vrtec Sveta Trojica

Osnovna šola Istrskega odreda Gračišče

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Primorska

Gračišče 5, 6272 Gračišče

05 657 11 76

www.os-gracisce.si

Narrayani Premal
(narrayani.premal [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Ivana Skvarče Zagorje ob Savi, C. 9. avgusta 44

Osnovna šola Janka Padežnika Maribor

Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Partizanska cesta 28, 1381 Rakek

01 705 25 10

www.osrakek.si

Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Jožeta Moškriča

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana

01 541 61 65

www.o-jozmos.lj.edus.si

Veronika Hudobreznik
(veronikah [afna] jozmos.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Kapela

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Kapelski vrh 95, 9252 Radenci

02 566 90 60

www.os-kapela.si

Nina Budja Zalokar
(nina.budja [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Kobilje

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Kobilje 33a, 9227 Kobilje

02 579 10 06

www.oskobilje.si

Brigita Zver
(brizitka.zver [afna] gmail.com)

Osnovna šola Koroška Bela Jesenice

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta talcev 2, 4270 Jesenice

04 580 64 05

www.oskoroskabela.si

Tina Kramar
(tina.kramar [afna] oskoroskabela.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Križe

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta Kokrškega odreda 16, 4294 Križe

04 59 51 100

https://www.oskrize.si

Monika Košir
(monika.kosir [afna] oskrize.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Lava

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Pucova ulica 7, 3000 Celje

03 425 09 00

www.oslava.si/

Polona Gracer
(polona.gracer [afna] oslava.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Ledina

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

01 230 76 50

www.o-ledina.si

Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Leona Štuklja Maribor

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Klinetova ulica 18, 2000 Maribor

02 420 64 11

www.os-leon.si

Damijan Šoštarič
(damijan.sostaric [afna] os-leon.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Leskovec pri Krškem

Osnovna šola Loka Črnomelj

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj

07 620 71 01

https://www.os-loka-crnomelj.si

Sonja Štefanič
(sonja.stefanic [afna] os-loka-crnomelj.si)

Osnovna šola Lovrenc na Pohorju

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska

Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju

02 630 00 20

https://www.oslovrenc.si

Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)

Osnovna šola Maksa Pleteršnika Pišece

Osnovna šola Mala Nedelja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

02 58 58 170

https://www.os-malanedelja.si

Ksenija Špur
(ksenija.spur [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Marije Vere

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik

01 830 31 40

www.os-marijevere.si

Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Milke Šobar-Nataše Črnomelj

Osnovna šola Miren, podružnica Bilje

Osnovna šola Mirna

Osnovna šola Miška Kranjca Velika Polana

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Velika Polana 215B, 9225 Velika Polana

02 573 58 40

https://os-velikapolana.si

Jelka Horvat
(jelka.horvat [afna] os-velikapolana.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Notranjski odred Cerknica

Osnovna šola Ob Dravinji

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

03 757 27 30

https://www.obdravinji.si/

Nina Sekirnik
(nina.sekirnik [afna] obdravinji.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Odranci

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Prešernova ulica 1, 9233 Odranci

02 573 70 10

www.os-odranci.si/

Vida Fifonja Hanc
(vida.fifonja [afna] os-odranci.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Pesnica

Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica

02 805 03 80

www.ospo-slb.si

Simona Sobotič
(simona.sobotic [afna] ospo-slb.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Poljane nad Škofjo Loko

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Poljane nad Škofjo Loko 100, 4223 Poljane nad Škofjo Loko

04 507 05 00

sola-poljane.splet.arnes.si/

Damjana Bonča
(damjana.bonca [afna] sola-poljane.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Preserje pri Radomljah

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Pelechova cesta 83, 1235 Radomlje

01 722 89 64

www.os-preserjeradomlje.si

Marjana Borovnica
(borovnicka [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Seliška cesta 3, 4260 Bled

04 578 06 20

www.os-bled.si

Sara Petrič
(sara.petric [afna] os-bled.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Rodica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

01 721 95 30

www.sola-rodica.si

Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Selnica ob Dravi

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi

02 674 08 30

https://www.o-selnica.mb.edus.si

Karmen Baron
(karmen.baron [afna] os-selnica.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška

Gregorčičeva ulica 18A, 5222 Kobarid

05 389 97 00

www.os-kobarid.si

Nina Levpušček Melinc
(nina.levpuscek [afna] os-kobarid.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Sostro

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje

01 527 25 10

www.os-sostro.si

Rahela Vrečko
(rahela.vovko [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Spodnja Idrija

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija

05 377 47 00

www.os-spidrija.si

Andreja Tušar
(andreja.tusar [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Središče ob Dravi

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Slovenska cesta 22, 2277 Središče ob Dravi

02 719 10 10

https://www.ossredisceobdravi.si

Samo Žerjav
(samo.zerjav [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Stražišče Kranj

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Gorenjska

Šolska ulica 2, 4000 Kranj

04 270 03 00

www.o-strazisce.kr.edus.si

Urška Rappl
(urskak [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola sv. Jurij ob Ščavnici

Osnovna šola Sveti Tomaž

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Sveti Tomaž 11, 2258 Sveti Tomaž

02 719 51 05

https://www.ostomaz.si/

Maja Bromše
(mymay83 [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Šempas

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška

Šempas 76C, 5261 Šempas

05 307 71 00

www.ossempas.si

Nataša Žorž
(natasa.zorz [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Šmihel

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Šmihel 2, 8000 Novo mesto

07 393 51 00

www.os-smihel.si

Mihaela Gerjovič
(mihaela.gerjovic [afna] os-smihel.si)

Osnovna šola Toneta Čufarja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana

01 230 87 30

www.tonecufar.com

Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta Cirila Tavčarja 21, 4270 Jesenice

04 583 32 50

www.tonecufar.si

Linda Ropret
(linda.ropret [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Toneta Okrogarja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Šolska ulica 1, 1410 Zagorje ob Savi

03 56 60 200

www.okrogar.si

Maja Ocepek
(maja.ocepek [afna] okrogar.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Turnišče

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Prešernova ulica 2, 9224 Turnišče

02 621 98 70

www.os-turnisce.si

Brigita Žerdin
(brigita.zerdin [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Vincenzo e Diego De Castro Piran

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska

Vojkova ulica 1, 6330 Piran

05 671 37 40

www.scuoladecastro.net

Urška Pirjevec
(urska.pirjevec [afna] scuoladecastro.si)

Osnovna šola XIV. divizije Senovo

Osnovna šola Zalog

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana

01 / 547 32 30

https://www.oszalog.si

Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)

Osnovna šola Zreče

Prva osnovna šola Slovenj Gradec

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Koroška

Šercerjeva ulica 7, 2380 Slovenj Gradec

02 883 99 20

www.prva-os-sg.si

Petra Šertel
(petra.sertel [afna] prva-os-sg.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor

Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska

Smetanova ulica 35, 2000 Maribor

02 235 06 00

www.gradbena.si

Leon Seničar
(leon.senicar [afna] gradbena.si)

Srednja gradbena, geodetska in okoljevarstvena šola Ljubljana

Srednja šola za gostinstvo in turizem Radenci

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Pomurje

Mladinska ulica 5, 9252 Radenci

02 566 91 60

ssgtr.si/

Jerneja Matjašič
(jerneja.matjasic [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Kardeljeva ploščad 16, 1000 Ljubljana

01 565 17 11

www.svsgugl.si

Katarina Jaklitsch Jakše
(katarina.jaklitsch [afna] svsgugl.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska

Trg Miloša Zidanška 3, 2000 Maribor

02 300 62 00

www.szks.si

Jasna Adam
(jasna.adam [afna] szks.si)

Srednja zdravstvena in kozmetična šola Celje

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Ipavčeva ulica 10, 3000 Celje

03 428 69 00

www.szsce.si

Petra Boštjančič
(petra.bostjancic [afna] szsce.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Srednja zdravstvena šola Murska Sobota

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Pomurje

Ulica dr. Vrbnjaka 2, 9000 Murska Sobota

02 521 14 50

www.szsms.si

Silvo Kociper
(silvokociper [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Strokovno izobraževalni center Brežice

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Bizeljska cesta 45, 8250 Brežice

07 499 25 50

www.sic.si

Nadja Urška Senica
(urska.senica [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Strokovni izobraževalni center Ljubljana, Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad - Ljubljana

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Slovenija

Ptujska ulica 6, 1000 Ljubljana

01 280 53 00

https://www.siclj.si/

Tamara Milinčič Medven
(tamara.milincic [afna] siclj.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Ljubljanska cesta 97, 3000 Celje

03 4285 900

www.hvu.si

Karmen Volavšek
(karmen.volavsek [afna] hvu.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Celje, Gimnazija Lava

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Pot na Lavo 22, 3000 Celje

03 428 58 32

www.sc-celje.si/gl

Andrejka Debelak Arzenšek
(andrejka.debelak.arzensek [afna] sc-celje.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Celje, Srednja šola za gradbeništvo in varovanje okolja

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Pot na Lavo 22, 3000 Celje

03 428 58 00

www.sc-celje.si/gr

Duša Polak
(dusa.polak [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška

Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici

05 6205 740

bts.scng.si

Tomaž Kofol
(tomaz.kofol [afna] gmail.com)

Šolski center Ptuj, Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo

Šolski center Ptuj, Strojna šola

Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem

Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Koroška

Na gradu 4, 2390 Ravne na Koroškem

02 870 51 30

www.gimnazija-ravne.si

Petra Popič
(petra.popic [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...