Pojdi na glavno vsebino
UNESCO pridružene šole (ASPnet)UNESCO pridružene šoleNacionalna koordinacijaSlovenijeOrganizacija Združenih narodov za izobraževanje,znanost in kulturo

Seznam vključenih šol in vrtcev

20 ustanov

Center za usposabljanje, delo in varstvo Matevža Langusa Radovljica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta na Jezerca 17, 4240 Radovljica

04 537 02 13

www.cudv-ml.si/

Tanja Hrovat
(tanja.hrovat [afna] cudv-ml.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

II. osnovna šola Celje

Osnovna šola Bogojina

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Bogojina 134, 9222 Bogojina

02 547 90 81

https://www.osbogojina.si

Barbara Dravec
(barby.cigut [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola bratov Letonja Šmartno ob Paki

Osnovna šola Cirkulane - Zavrč

Osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Cvetka Golarja ulica 6, 9240 Ljutomer

02 584 91 70

https://ospgolar.splet.arnes.si/

Suzana Vaupotič
(suzana.vaupotic [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šolska ulica 2, 1310 Ribnica

01 835 04 00

https://osribnica.splet.arnes.si

Mina Lipej
(mirjana.lipej [afna] osribnica.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Duplek

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Korenska cesta 31, 2241 Spodnji Duplek

02 621 28 11

https://os-duplek.splet.arnes.si

Marija Baškarad
(marija.baskarad [afna] os-duplek.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Ivana Skvarče Zagorje ob Savi, C. 9. avgusta 44

Osnovna šola Križe

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta Kokrškega odreda 16, 4294 Križe

04 59 51 100

https://www.oskrize.si

Monika Košir
(monika.kosir [afna] oskrize.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Loka Črnomelj

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj

07 620 71 01

https://www.os-loka-crnomelj.si

Sonja Štefanič
(sonja.stefanic [afna] os-loka-crnomelj.si)

Osnovna šola Lovrenc na Pohorju

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska

Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju

02 630 00 20

https://www.oslovrenc.si

Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)

Osnovna šola Mala Nedelja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Mala Nedelja 37, 9243 Mala Nedelja

02 58 58 170

https://www.os-malanedelja.si

Ksenija Špur
(ksenija.spur [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Milke Šobar-Nataše Črnomelj

Osnovna šola Mirna

Osnovna šola Miška Kranjca Velika Polana

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Velika Polana 215B, 9225 Velika Polana

02 573 58 40

https://os-velikapolana.si

Jelka Horvat
(jelka.horvat [afna] os-velikapolana.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Ob Dravinji

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Ulica Dušana Jereba 1, 3210 Slovenske Konjice

03 757 27 30

https://www.obdravinji.si/

Nina Sekirnik
(nina.sekirnik [afna] obdravinji.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica

02 805 03 80

www.ospo-slb.si

Simona Sobotič
(simona.sobotic [afna] ospo-slb.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Središče ob Dravi

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Slovenska cesta 22, 2277 Središče ob Dravi

02 719 10 10

https://www.ossredisceobdravi.si

Samo Žerjav
(samo.zerjav [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Sveti Tomaž

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Sveti Tomaž 11, 2258 Sveti Tomaž

02 719 51 05

https://www.ostomaz.si/

Maja Bromše
(mymay83 [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...