Pojdi na glavno vsebino
UNESCO pridružene šole (ASPnet)UNESCO pridružene šoleNacionalna koordinacijaSlovenijeOrganizacija Združenih narodov za izobraževanje,znanost in kulturo

Seznam vključenih šol in vrtcev

14 ustanov

Osnovna šola Bežigrad

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana

01 280 75 50

www.osbezigrad.com/vizitka/

Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šolska ulica 2, 1310 Ribnica

01 835 04 00

https://osribnica.splet.arnes.si

Mina Lipej
(mirjana.lipej [afna] osribnica.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Prušnikova ulica 85, 1210 Ljubljana - Šentvid

01 512 47 02

www.osfrslj.si

Helena Sirotka
(helena.sirotka [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Hinka Smrekarja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana

01 500 81 70

www.o-hsmrekar.lj.edus.si

Maja Miklič Premrl
(maja.premrl [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Partizanska cesta 28, 1381 Rakek

01 705 25 10

www.osrakek.si

Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Jožeta Moškriča

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana

01 541 61 65

www.o-jozmos.lj.edus.si

Veronika Hudobreznik
(veronikah [afna] jozmos.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Ledina

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Komenskega ulica 19, 1000 Ljubljana

01 230 76 50

www.o-ledina.si

Nadja Ulcej
(nadja.ulcej [afna] o-ledina.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Marije Vere

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Ljubljanska cesta 16A, 1241 Kamnik

01 830 31 40

www.os-marijevere.si

Tanja Štiglic
(tanja.stiglic [afna] os-marijevere.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Notranjski odred Cerknica

Osnovna šola Rodica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

01 721 95 30

www.sola-rodica.si

Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Sostro

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje

01 527 25 10

www.os-sostro.si

Rahela Vrečko
(rahela.vovko [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Spodnja Idrija

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija

05 377 47 00

www.os-spidrija.si

Andreja Tušar
(andreja.tusar [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Toneta Čufarja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Čufarjeva ulica 11, 1000 Ljubljana

01 230 87 30

www.tonecufar.com

Tadeja Bandelj
(tadeja.bandelj [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Zalog

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana

01 / 547 32 30

https://www.oszalog.si

Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...