Pojdi na glavno vsebino
UNESCO pridružene šole (ASPnet)UNESCO pridružene šoleNacionalna koordinacijaSlovenijeOrganizacija Združenih narodov za izobraževanje,znanost in kulturo

Seznam vključenih šol in vrtcev

91 ustanov

Center za usposabljanje, delo in varstvo Matevža Langusa Radovljica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta na Jezerca 17, 4240 Radovljica

04 537 02 13

www.cudv-ml.si/

Metka Cerar
(metka.cerar01 [afna] gmail.com)

Center za komunikacijo, sluh in govor Portorož

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska

Sončna pot 14A, 6320 Portorož

05 617 02 00

www.cksg.si

Marko Peric
(marko.peric [afna] cksg.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Center za usposabljanje Elvira Vatovec Strunjan

Dvojezična osnovna šola I Lendava

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Kranjčeva ulica 44, 9220 Lendava

02 577 28 00

www.dos1-lendava.si

Jasmina Sep
(jasmina.sep [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Dvojezična osnovna šola II Lendava

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Ulica heroja Mohorja 1, 9220 Lendava

02 578 81 50

www.dos2-lendava.si

Karina Sekereš
(karina.sekeres [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

II. osnovna šola Celje

IV. osnovna šola Celje

Osnovna šola 16. decembra Mojstrana

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Ulica Alojza Rabiča 7, 4281 Mojstrana

04 580 99 00

www.os-mojstrana.si

Marjeta Dobida Verdnik
(meta_dobida [afna] yahoo.com)

Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo

Osnovna šola Antona Aškerca Rimske Toplice

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Aškerčeva cesta 1, 3272 Rimske Toplice

03 733 82 30

www.os-rimsketoplice.si

Dušanka Klančar
(dusanka.klancar [afna] os-rimsketoplice.si)

Osnovna šola Bakovci

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Poljska 2, Bakovci, 9000 Murska Sobota

02 543 90 40

www.osbakovci.si

Danica Medved
(danica.kostrica [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Belokranjskega odreda Semič

Osnovna šola Bežigrad

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Črtomirova ulica 12, 1000 Ljubljana

01 280 75 50

www.osbezigrad.com/vizitka/

Blanka Keš
(blanka.kes [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola bratov Letonja Šmartno ob Paki

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Šmartno ob Paki 117, 3327 Šmartno ob Paki

059 156 551

www.ossmartno.si

Suzana Zabukovnik
(suzana.zabukovnik [afna] gmail.com)

Osnovna šola bratov Polančičev Maribor

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Prešernova ulica 19, 2000 Maribor

02 250 51 40

www.osbp.si

Mojca Maričnik
(mojcam [afna] osbp.si)

Osnovna šola Brežice

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Levstikova ulica 18, 8250 Brežice

07 466 02 00

www.osbrezice.si

Martina Suban
(martina.suban [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Cirila Kosmača Piran

Osnovna šola Cirkovce

Osnovna šola Cirkulane - Zavrč

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Spodnje Podravje

Cirkulane 57, 2282 Cirkulane

02 761 00 41

https://www.cirkulane-zavrc.si

Laura Mohorko Kumer
(laura.mohorko-kumer [afna] cirkulane-zavrc.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Cvetka Golarja

Osnovna šola Črna na Koroškem

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Koroška

Center 142, 2393 Črna na Koroškem

02 870 41 40 (tajništvo šole)

www.os-crna.si

Marija Rus
(marija.rus [afna] os-crna.si)

Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem

Osnovna šola Destrnik - Trnovska vas

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Janežovski Vrh 45, 2253 Destrnik

02 761 92 10

www.os-destrnik.si

Urška Jaroš
(urska.jaros [afna] os-destrnik-tv.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola dr. Antona Trstenjaka Negova

Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec

Osnovna šola dr. Jožeta Toporišiča Dobova

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Kapelska cesta 25, 8257 Dobova

07 452 22 07

www.osdobova.si

Nina Berger
(nina.berger [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Dušana Flisa Hoče

Osnovna šola Fokovci

Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica

Osnovna šola Frana Kranjca

Osnovna šola Frana Metelka Škocjan

Osnovna šola Frana Saleškega Finžgarja Lesce

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Begunjska cesta 7, 4248 Lesce

(04) 53 37 600

www.oslesce.si

Ines Sliško
(ines.slisko [afna] oslesce.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Franca Rozmana - Staneta

Osnovna šola Franceta Bevka

Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Ulica Juša Kramarja 10, 9232 Črenšovci

02 573 58 00

www.osfpcrensovci.si

Tadeja Vogrinčič
(tadeja.osfp [afna] gmail.com)

Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Žolgarjeva ulica 2, 2000 Maribor

02 320 69 50

osfpmaribor.splet.arnes.si

Mojca Holler
(mojca.holler [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Franja Goloba Prevalje

Osnovna šola Gorje

Osnovna šola Griže

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Griže 1A, 3302 Griže

03 620 92 40

www.os-grize.si

Martina Petelinek
(martina.petelinek [afna] os-grize.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Hinka Smrekarja

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Gorazdova ulica 16, 1000 Ljubljana

01 500 81 70

www.o-hsmrekar.lj.edus.si

Tadeja Plut Krajnik
(teja.plut [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola in vrtec Apače

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Pomurje

Apače 38, 9253 Apače

02 569 81 16

www.os-apace.si

Vasja Rovšnik
(vasjarovsnik [afna] yahoo.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola in vrtec Sveta Trojica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Meznaričeva ulica 1, 2235 Sveta Trojica v Slovenskih goricah

+386 2 729 01 91

www.ostrojica.si

Metka Beber
(metka.beber [afna] ostrojica.si)

Osnovna šola Istrskega odreda Gračišče

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Primorska

Gračišče 5, 6272 Gračišče

05 657 11 76

www.os-gracisce.si

Narrayani Premal
(narrayani.premal [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Ivana Skvarče Zagorje ob Savi, C. 9. avgusta 44

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Cesta 9. avgusta 44, 1410 Zagorje ob Savi

03 566 99 10

www.os-iskvarce.si

Nina Jelen
(nina.jelen [afna] os-iskvarce.si)

Osnovna šola Janka Padežnika Maribor

Osnovna šola Jožeta Krajca Rakek

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Partizanska cesta 28, 1381 Rakek

01 705 25 10

www.osrakek.si

Marina Klačinski
(marina.klacinski [afna] guest.arnes.si)

Osnovna šola Jožeta Moškriča

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Jarška cesta 34, 1000 Ljubljana

01 541 61 65

www.o-jozmos.lj.edus.si

Veronika Hudobreznik
(veronikah [afna] jozmos.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Kapela

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Kapelski vrh 95, 9252 Radenci

02 566 90 60

www.os-kapela.si

Nina Budja Zalokar
(nina.budja [afna] gmail.com)

Osnovna šola Kobilje

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Kobilje 33a, 9227 Kobilje

02 579 10 06

www.oskobilje.si

Brigita Zver
(brizitka.zver [afna] gmail.com)

Osnovna šola Koroška Bela Jesenice

Osnovna šola Križe

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta Kokrškega odreda 16, 4294 Križe

04 59 51 100

https://www.oskrize.si

Monika Košir
(monika.kosir [afna] oskrize.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Lava

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Celjska in savinjska regija

Pucova ulica 7, 3000 Celje

03 425 09 00

www.oslava.si/

Polona Gracer
(polona.gracer [afna] oslava.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Ledina

Osnovna šola Leona Štuklja Maribor

Osnovna šola Leskovec pri Krškem

Osnovna šola Loka Črnomelj

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina

Kidričeva ulica 18, 8340 Črnomelj

07 620 71 01

https://www.os-loka-crnomelj.si

Sonja Štefanič
(sonja.stefanic [afna] os-loka-crnomelj.si)

Osnovna šola Maksa Pleteršnika Pišece

Osnovna šola Marije Vere

Osnovna šola Miren, podružnica Bilje

Osnovna šola Notranjski odred Cerknica

Osnovna šola Odranci

Osnovna šola Pesnica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Pesnica pri Mariboru 44, 2211 Pesnica pri Mariboru

02 654 42 00

www.ospesnica.si

Gordana Rubelj
(gordana.rubelj [afna] gmail.com)

Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Kopališka ulica 1, 2310 Slovenska Bistrica

02 805 03 80

www.ospo-slb.si

Simona Sobotič
(simona.sobotic [afna] ospo-slb.si)

Osnovna šola Poljane nad Škofjo Loko

Osnovna šola Preserje pri Radomljah

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Pelechova cesta 83, 1235 Radomlje

01 722 89 64

www.os-preserjeradomlje.si

Marjana Borovnica
(borovnicka [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled

Osnovna šola Rodica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Kettejeva ulica 13, 1230 Domžale

01 721 95 30

www.sola-rodica.si

Alenka Petek
(alenka.petek [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Selnica ob Dravi

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Štajerska

Mariborska cesta 30, 2352 Selnica ob Dravi

02 674 08 30

https://www.o-selnica.mb.edus.si

Urška Breznik
(urska.breznik [afna] os-selnica.si)

Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška

Gregorčičeva ulica 18A, 5222 Kobarid

05 389 97 00

www.os-kobarid.si

Nina Levpušček Melinc
(nina.melinc [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Sostro

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Cesta II. grupe odredov 47, 1261 Ljubljana - Dobrunje

01 527 25 10

www.os-sostro.si

Katja Kovačič
(katja.klakocar [afna] gmail.com)

Osnovna šola Spodnja Idrija

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šolska ulica 9, 5281 Spodnja Idrija

05 377 47 00

www.os-spidrija.si

Andreja Tušar
(andreja.tusar [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Stražišče Kranj

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Gorenjska

Šolska ulica 2, 4000 Kranj

04 270 03 00

www.o-strazisce.kr.edus.si

Urška Ambrož Stele
(ursa.ambroz [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola sv. Jurij ob Ščavnici

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Ulica Edvarda Kocbeka 4, 9244 Sv. Jurij ob Ščavnici

02 568 91 10

www.os-svjurij.si

Sanja Krajnc
(sanjasafaric [afna] gmail.com)

Osnovna šola Šempas

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Goriška

Šempas 76C, 5261 Šempas

05 307 71 00

www.ossempas.si

Nataša Žorž
(natasa.zorz [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Šmihel

Osnovna šola Toneta Čufarja

Osnovna šola Toneta Čufarja Jesenice

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Gorenjska

Cesta Cirila Tavčarja 21, 4270 Jesenice

04 583 32 50

www.tonecufar.si

Linda Ropret
(linda.ropret [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Toneta Okrogarja

Osnovna šola Turnišče

Osnovna šola Vincenzo e Diego De Castro Piran

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Primorska

Vojkova ulica 1, 6330 Piran

05 671 37 40

www.scuoladecastro.net

Urška Pirjevec
(urska.pirjevec [afna] scuoladecastro.si)

Osnovna šola XIV. divizije Senovo

Osnovna šola Zalog

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Cerutova ulica 7, 1000 Ljubljana

01 / 547 32 30

https://www.oszalog.si

Tina Uršič
(tina.ursic [afna] oszalog.si)

Osnovna šola Zreče

Prva osnovna šola Slovenj Gradec

Osnovna šola Mirna

Osnovna šola Središče ob Dravi

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Slovenska cesta 22, 2277 Središče ob Dravi

02 719 10 10

https://www.ossredisceobdravi.si

Samo Žerjav
(samo.zerjav [afna] gmail.com)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Sveti Tomaž

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Sveti Tomaž 11, 2258 Sveti Tomaž

02 719 51 05

https://www.ostomaz.si/

Pepca Kupčič
(pepca.kupcic [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Lovrenc na Pohorju

Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska

Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju

02 630 00 20

https://www.oslovrenc.si

Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Cvetka Golarja Ljutomer

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Pomurje

Cvetka Golarja ulica 6, 9240 Ljutomer

02 584 91 70

https://ospgolar.splet.arnes.si/

Suzana Vaupotič
(suzana.vaupotic [afna] guest.arnes.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola dr. Franceta Prešerna Ribnica

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Osrednja Slovenija

Šolska ulica 2, 1310 Ribnica

01 835 04 00

https://osribnica.splet.arnes.si

Mirjana Lipej
(mirjana.lipej [afna] osribnica.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Osnovna šola Duplek

Tip ustanove: Osnovna šola
Središče: Spodnje Podravje

Korenska cesta 31, 2241 Spodnji Duplek

02 621 28 11

https://os-duplek.splet.arnes.si

Marija Baškarad
(marija.baskarad [afna] os-duplek.si)

Projekti v katerih sodelujemo:

Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...